Braletka CINNAMON (poslední kus vel. S)
Elegantní braletka z cihlově červené krajky, která působí smyslně a zároveň něžně. Pohodlí a dokonalé padnutí zajišťuje elastický spodní lem a nastavitelná ramínka v tělovém tónu.
Detailní popis produktu
Tato braletka v cihlově červeném odstínu kombinuje smyslnost s lehkostí. Jemná květinová krajka je nejen krásná, ale i pohodlná na celodenní nošení. Elastický spodní lem v tělové barvě nejen ladí s krajkou, ale také zajišťuje, že braletka perfektně sedí a nepřekáží. Ramínka jsou nastavitelná a jemná, aby poskytovala maximální pohodlí.
Design je navržen s důrazem na eleganci i praktičnost – žádné kosticové vyztužení, jen přirozená podpora a pohodlí. Cihlový odstín je ideální pro ženy, které hledají sofistikovaný, ale výrazný kousek spodního prádla. Vhodné pro běžné nošení i speciální příležitosti.
Nevíš, jakou velikost zvolit? Mrkni na TABULKU VELIKOSTÍ
Jak o spodní prádlo pečovat? Přečti si ZDE
Složení:
Krajka: 88% polyamid, 12% elastan.
Výrobce: MayoBell (ručně ušito v ČR)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.